Desingové klimatizace / LG Art Cool Slim

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

LG Art Cool Slim

Chladící výkon: od 2 kW od 7,5 kW
Detailní popis: LG Art Cool Slim 

ART COOL od LG zkrášlí vaši domácnost. Světově uznávaný jemný design zaujme vaši pozornost. Okouzlí  vás také výkonné chlazení. Zaplňte váš prostor příjemným chladivým vánkem spolu s kvalitním designem ART COOL.

Čelní tvrzené sklo si zachovává lesk po delší dobu, aniž by docházelo ke změnám barvy. Obrysy jsou měkké, hladké. Linie Chrome Trim přechází po stranách jednotky z úzké linky nahoře do masívní linie na spodní části. Displej má bílé podsvícení, jehož LED diody svítí s vysokou intenzitou.

  • Vysoká účinnost

  • Antivirový a antialergení filtr

  • Plasma filtr

  • Trojitý filtr

  • Optimalizované chlazení a topení

  • Provedení vnitřní jednotky – černý lesk

Nízká hladina hlučnosti
Vnitřní jednotka má nízkou provozní hladinu hlučnosti a funkce klidového režimu vám umožní klidný a ničím nerušený spánek. Například v režimu spánku dosahuje pouze 19dB. Venkovní jednotky mají nížší vibrace a hladinu hlučnosti díky super tichému ventilátoru a motoru.

LG systém 4-úrovňové ochrany
LG je uznávána na celém světě pro své inovativní technologie. Díky svému revolučnímu systému „4-úrovňové ochrany čištění vzduchu“ společnost nadále udržuje své vedoucí postavení na trhu, vyrábějící spolehlivé klimatizace, které překračují očekávání zákazníků v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví. LG představuje systém zvýšené ochrany, který převyšuje současné průmyslové standardy a zaručuje bezpečí vaší rodiny sérií čtyř unikátních fází: filtrace, dezodorizace, ionizace a automatické čištění zabraňuje šíření škodlivých virů. Udržujte své domácí prostředí bezpečné pro vás a vaši rodinu. S LG si můžete být jistí, že je vaše zdraví v dobrých rukou.

Filtrace
Nové klimatizace LG představují průlom v systému antivirové a antialergenní filtrace, který zachytí škodlivé viry ze vzduchu, včetně H1N1. Antialergenní a antivirový filtr.

Dezodorizace
Trojitá funkce filtru spočívá ve třech unikátních filtrech, které snižují projevy, spojené s různými organickými látkami, včetně formaldehydu, odstraňuje nepříjemné pachy a vytváří tak příjemnější prostředí. Trojitý filtr.

Odstranění
Plazmový systém pro číštění vzduchu odstraňuje mikroskopické nečistoty a prach. Plazma filtr.

Automatické čištění
Funkce automatického čištění vysouší sekci výměníku tepla a zabraňuje tak plísním a bakteriím v jejich množení, čímž dojde nejenom k odstranění typických pachů klimatizační jednotky, ale ušetří vám i starosti spojené s jejím častým čištěním.

Jedinečné vlastnosti
Invertorové technologie současně ovládá jak otáčky motoru, tak otáčky kompresoru. Odstraněním stop-start cyklů, se výrazně zvýšila účinnost a prodloužila životnost jednotlivých komponentů. Pokrok v inverterové technologii má za následek nižší poruchovost, nižší provozní náklady a kompresor venkovní jednotky je obecně tišší než u běžně dostupných klimatizačních jednotek. Provoz LG invertních jednotek je tak účinější, tišší a dosahuje úspory ve spotřebě elektrické energie až 60%.

LG ARTCOOL Air Conditioner

96c5b781-e334-48ed-865d-950953acea73-log
96c5b781-e334-48ed-865d-950953acea73-log
Artcool-Slim_large_04.jpg
klimatizace-LG-art-cool-venkovnĂ_-300x23

Venkovní jednotka