Podstropně - parapetní klimatizace/ TOSHIBA parapetní

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

TOSHIBA parapetní

Chladící/topný výkon: od 2,5 kW do 5 kW
Detailní popis: TOSHIBA parapetní (pdf)

Parapetní jednotka Konsole od Toshiby je na trhu jen velmi krátkou dobu, a již teď je velmi úspěšná.

 

Vyznačuje se nekomplikovaným, jednoduchým a přizpůsobivým designem, který přináší na trh mnoho inovací a nové možnosti. Vývoj parapetní jednotky byl prováděn ve jménu maximálního komfortu uživatele. Výsledkem je klimatizační zařízení s jednoduchou obsluhou, integrovaným záložním ovládáním, širokými možnostmi nastavení výdechů vzduchu a účinným filtračním systémem.

  • Invertorová technologie DC Hybrid-Inverter s regulací PAM a PWM.

  • Energetická třída A++ u modelů 10 a 13 v chladícím i topném režimu.

  • Široké možnosti nastavení kombinace dvou výdechů vzduchu. Pomocí dálkového nebo integrovaného ovládání na jednotce lze nastavit optimální uživatelskou variantu výdechu teplého i chladného vzduchu. V topném režimu je proud teplého vzduchu proudící podél podlahy nejen velmi účinný ale zároveň mimořádně příjemný.

  • Velký radiální ventilátor se stará o optimální dopravu vzduchu s extrémně nízkou hlučností při nízkých otáčkách ventilátoru.

  • “Efekt podlahového topení”: stiskem tlačítka FLOOR lze vyvolat provoz simulující provoz podlahového topení. Mimořádně teplý a zároveň nepatrný proud vzduchu vychází ze spodní části jednotky a proudí podél podlahy do místnosti.

  • IAQ Filtrační systém: speciální filtrační proužky obsahující stříbro a kyselinu mléčnou, ničí nebezpečné viry, bakterie a výrazně neutralizují nepříjemný zápach.

  • Samočistící funkce: Po vypnutí zařízení zůstává ventilátor v provozu. Principem je vysušení zbytkové vlhkosti a tím zabránění vzniku a množení plísní, bakterií a virů.

  • Extrémně nízká hlučnost provozu.

  • Je možné ovládání ovládacím panelem na jednotce, nebo dálkovým infra ovladačem s možností uložení obvyklého nastavení v paměti ovladače. Možnost uzamknutí nastavení (dětský zámek).

  • Tichý režim: stiskem tlačítka QUIET na dálkovém ovladači se ventilátor vnitřní jednotky přepne na extrémně pomalou rychlost. Výsledkem je neuvěřitelně tichý až neslyšný provoz.

kontaktujte nás

KLIMACOOL s. r. o.

Orlická 318

500 03 Hradec Králové

 

tel: +420 603 413 004 

tel: +420 491 110 248 

fax: +420 491 110 878

info@klimatizace.eu

© 2005 - 2020 by KLOMACOOL s.r.o. by Windsor & Brantford