Multisystémy / DAIKIN multisplit

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

DAIKIN multisplit

Chladící/topný výkon: od 2,5 kW do 9,0 kW
Detailní popis: DAIKIN multisplit (pdf)

Výhody systému Daikin multi

Vytápění a chlazení až 9 pokojů: Systém Daikin Multi umožňuje spolupráci až 9 vnitřních jednotek s jedinou venkovní jednotkou, čímž snižuje jak prostor potřebný pro instalaci, tak i náklady. Všechny vnitřní jednotky lze individuálně řídit a není nutné je instalovat ve stejné místnosti nebo ve stejnou dobu. Další jednotky (až 5 pro systém MX Multi, až 9 pro systém RXYSQ-P8V1 VRV) je možné přidat později.

Ideální vnitřní klima: Jediná venkovní jednotka může v různých časech ohřívat nebo ochlazovat celý dům, kancelář nebo malý obchod. Náš systém Multi dokáže zajistit příjemné klima, když odpoledne sedíte při práci u stolu, udržuje konstantní teplotu při odpočinku v obývacím pokoji či chladnější teplotu večer v ložnici. MXS pracuje účinně do venkovní teploty -15 °C, RXYSQ-P8V1 představuje dokonalé řízení klimatu dokonce při venkovní teplotě -20 °C.

Kombinace různých typů vnitřních jednotek

Je možné kombinovat širokou škálu stylových vnitřních jednotek, které lze přitom řídit jednotlivě. V multisystémových aplikacích můžete společně použít nejen různé typy vnitřních jednotek (nástěnné, do podhledu, parapetní atd.), ale i jednotky různých výkonů. Díky tomu lze vybrat ideální vnitřní jednotku pro ložnici, obývací pokoj, kancelář i kamkoli jinam, a to podle montážního povrchu nebo osobních požadavků.

Daikin Emura: Neobyčejná směsice nápaditého designu a technické dokonalosti s elegantním povrchem z kartáčovaného hliníku nebo v matné krystalicky bílé barvě. Jednotka Daikin Emura získala ocenění za design IF Product Design Award 2010 a prestižní čestné uznání Red Dot Award 2010.

Daikin Nexura: První stylová parapetní jednotka s jedinečným sálavým panelem. Tento panel vyzařuje přídavné teplo, a zlepšuje tím váš komfort za chladných dnů.

Kazetová jednotka s plochým dekoračním panelem: Jedinečný design na trhu. Je zcela zapuštěná do stropu a přesně lícuje s architektonickými stropními dílci.

Kazeta s kruhovým výdechem se samočisticím dekoračním panelem: Společnost Daikin je první, kdo zavádí samočisticí kazetu na evropský trh. Tato funkce umožňuje snadné odstranění prachu vysavačem bez nutnosti otevřít jednotku, což vede k nižším nákladům na údržbu. Kazeta s kruhovým výdechem získala prestižní ocenění za design.

FLEXIBILNÍ INSTALACE

K 1 vnější jednotce Multi lze připojit až 9 vnitřních jednotek. Všechny vnitřní jednotky jsou řízeny individuálně dálkovým ovládáním, není nutno je instalovat ve stejné místnosti ani ve stejnou dobu. Úzké chladivové potrubí usnadňuje manipulaci a připojení, což značně zkracuje dobu instalace. BP boxy mění množství chladiva tak, aby vyhověly požadavkům na chlazení či vytápění místnosti. BP boxy lze jednoduše demontovat, což usnadňuje opravy a recyklaci. Refnety zkracují dobu instalace a zvyšují spolehlivost systému. Maximální délka potrubí 145 m nabízí mnohem větší flexibilitu při výběru místa instalace vnitřních jednotek a velmi zjednodušuje návrh systému.

ŠIROKÝ VÝBĚR

Lze kombinovat různé typy vnitřních jednotek: nástěnné, parapetní, kazetové s kruhovým výdechem, podstropní, typu Flexi, jednotky do podhledu.

"Pokud si nejste jistí, jaký typ klimatizace, tepelného čerpadla nebo vzduchotechniky pro Vás bude nejvhodnější,  kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme a vybereme to nejvhodnější."

kontaktujte nás

KLIMACOOL s. r. o.

Orlická 318

500 03 Hradec Králové

 

tel: +420 603 413 004 

tel: +420 491 110 248 

fax: +420 491 110 878

info@klimatizace.eu

© 2005 - 2020 by KLOMACOOL s.r.o. by Windsor & Brantford