Multisystémy / DAIKIN multisplit

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

(do bytu a kanceláře)

DAIKIN multisplit

stažený soubor.png

Chladící/topný výkon: od 2,5 kW do 9,0 kW
Detailní popis: DAIKIN multisplit (pdf)

Výhody systému Daikin multi

Vytápění a chlazení až 9 pokojů: Systém Daikin Multi umožňuje spolupráci až 9 vnitřních jednotek s jedinou venkovní jednotkou, čímž snižuje jak prostor potřebný pro instalaci, tak i náklady. Všechny vnitřní jednotky lze individuálně řídit a není nutné je instalovat ve stejné místnosti nebo ve stejnou dobu. Další jednotky (až 5 pro systém MX Multi, až 9 pro systém RXYSQ-P8V1 VRV) je možné přidat později.

Ideální vnitřní klima: Jediná venkovní jednotka může v různých časech ohřívat nebo ochlazovat celý dům, kancelář nebo malý obchod. Náš systém Multi dokáže zajistit příjemné klima, když odpoledne sedíte při práci u stolu, udržuje konstantní teplotu při odpočinku v obývacím pokoji či chladnější teplotu večer v ložnici. MXS pracuje účinně do venkovní teploty -15 °C, RXYSQ-P8V1 představuje dokonalé řízení klimatu dokonce při venkovní teplotě -20 °C.

Kombinace různých typů vnitřních jednotek

Je možné kombinovat širokou škálu stylových vnitřních jednotek, které lze přitom řídit jednotlivě. V multisystémových aplikacích můžete společně použít nejen různé typy vnitřních jednotek (nástěnné, do podhledu, parapetní atd.), ale i jednotky různých výkonů. Díky tomu lze vybrat ideální vnitřní jednotku pro ložnici, obývací pokoj, kancelář i kamkoli jinam, a to podle montážního povrchu nebo osobních požadavků.

Daikin Emura: Neobyčejná směsice nápaditého designu a technické dokonalosti s elegantním povrchem z kartáčovaného hliníku nebo v matné krystalicky bílé barvě. Jednotka Daikin Emura získala ocenění za design IF Product Design Award 2010 a prestižní čestné uznání Red Dot Award 2010.

Daikin Nexura: První stylová parapetní jednotka s jedinečným sálavým panelem. Tento panel vyzařuje přídavné teplo, a zlepšuje tím váš komfort za chladných dnů.

Kazetová jednotka s plochým dekoračním panelem: Jedinečný design na trhu. Je zcela zapuštěná do stropu a přesně lícuje s architektonickými stropními dílci.

Kazeta s kruhovým výdechem se samočisticím dekoračním panelem: Společnost Daikin je první, kdo zavádí samočisticí kazetu na evropský trh. Tato funkce umožňuje snadné odstranění prachu vysavačem bez nutnosti otevřít jednotku, což vede k nižším nákladům na údržbu. Kazeta s kruhovým výdechem získala prestižní ocenění za design.

FLEXIBILNÍ INSTALACE

K 1 vnější jednotce Multi lze připojit až 9 vnitřních jednotek. Všechny vnitřní jednotky jsou řízeny individuálně dálkovým ovládáním, není nutno je instalovat ve stejné místnosti ani ve stejnou dobu. Úzké chladivové potrubí usnadňuje manipulaci a připojení, což značně zkracuje dobu instalace. BP boxy mění množství chladiva tak, aby vyhověly požadavkům na chlazení či vytápění místnosti. BP boxy lze jednoduše demontovat, což usnadňuje opravy a recyklaci. Refnety zkracují dobu instalace a zvyšují spolehlivost systému. Maximální délka potrubí 145 m nabízí mnohem větší flexibilitu při výběru místa instalace vnitřních jednotek a velmi zjednodušuje návrh systému.

ŠIROKÝ VÝBĚR

Lze kombinovat různé typy vnitřních jednotek: nástěnné, parapetní, kazetové s kruhovým výdechem, podstropní, typu Flexi, jednotky do podhledu.

dum.jpg
dum2.jpg
stažený soubor.png

"Pokud si nejste jistí, jaký typ klimatizace, tepelného čerpadla nebo vzduchotechniky pro Vás bude nejvhodnější,  kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme a vybereme to nejvhodnější."