Zvlhčovače a odvlhčovače / Odvlhčovače

Zvlhčovače vzduchu se dále používají v galériích, archivech, laboratořích, grafických provozech, textilním průmyslu, při zpracování a skladování dřeva, ve sklenících, pekárnách, udírnách a dozrávárnách, parních saunách, chladících a skladovacích prostorách

Odvlhčovače - kondenzátor chladicího zařízení dohřeje studený a odvlhčený vzduch na teplotu nepatrně vyšší, než je v prostoruZařízení se umísťují přímo do místnosti, kde přirozené větrání otevřením okna nevyhovuje. Jejich provoz přináší velké úspory provozních nákladů. 

Odvlhčovače

AERIAL-Ihr-Experte-fuer-effiziente-Wasse

Odvlhčovače

Zařízení byla vyvinuta pro odvlhčování vlhkých místností a bazénů. Pracují na principu chladicího zařízení, které vlhký a teplý vzduch z místnosti nebo bazénové haly na chladiči podchladí. Studený chladič se orosí vodou vysráženou ze vzduchu, která se odvede

Kondenzátor chladicího zařízení dohřeje studený a odvlhčený vzduch na teplotu nepatrně vyšší, než je v prostoru. 
Zařízení se umísťují přímo do místnosti, kde přirozené větrání otevřením okna nevyhovuje. Jejich provoz přináší velké úspory provozních nákladů. 

Jacuzzi
AERIAL-Ihr-Experte-fuer-effiziente-Wasse

"Nabízíme velmi kvalitní odvlhčovače Německé značky AERIAL gmbh"

Vlhkost v bazénech

Z vodní hladiny bazénu na m² - v závislosti na teplotě vody a vody - během dne se odpaří jeden až dva litry vody. To je 15 až 30 litrů vody denně pro malý bazén o rozloze 15 m².Výsledná vodní pára ve formě kondenzátu se usazuje na stěnách, dlaždicích a oknech a proniká do zdiva. Formy a neopravitelné poškození budov způsobené plísní jsou výsledkem.AERIAL nabízí odvlhčovače zejména pro tyto aplikace , které snižují spotřebu energie energeticky účinným a spolehlivým způsobem a zajišťují pohodlné klima a chrání stavební materiál a vybavení.

Regulovaná vlhkost v sauně, wellness a fitness místnostech

Zatuchlý zápach, zápach nebo plísní - To není hezké, ale bohužel velmi často normou, protože vodní plochy, sauny, sprchy a parní kabiny nyní poskytují i ​​za vysoké vlhkosti vzduchu.

Tělocvična generuje z. Například půl hodiny trénink na ergometru cca 300 g vody za hodinu. Vynásoben počtem cvičebních atletů, takže vzniká značné množství vlhkosti. Půlhodinová sprchová vana z. B. ponechává dobře nad litrem vody ve vzduchu. Směnárna je často přímo propojena se sprchovým koutem a v mnoha z těchto místností převládá nepohodlná vlhkost a vůně.

KONDENZAČNÍ ODVLHČOVAČE VZDUCHU

Odvlhčovače, které jsou dostatečně lehké a kompaktní pro cestování z A do B jako kufřík, jsou tato dvě zařízení praktická a prospěšná pro rehabilitátory poškozující vodu, stejně jako pro naše komerční a domácí zákazníky. Pouze univerzálně použitelné. Impozantní kvalita materiálu vnějších částí skříně poskytuje potřebnou robustnost i v mobilním použití a je v jejich vlastní třídě.

Aerial-AD540-Frontansicht.png
AERIAL-Ihr-Experte-fuer-effiziente-Wasse
AD 520 / AD 540

KONDENZAČNÍ ODVLHČOVAČE VZDUCHU

Odvlhčovač AD 110 pracuje na principu kondenzace šetřící energii a je určen k montáži na stěnu. AD 110 je jedním z nejmenších a nejkompaktnějších odvlhčovačů vůbec. Ušlechtilý a diskrétní kartáčovaný pouzdro z nerezové oceli se nenápadně vejde do jakékoliv místnosti. Ani AD 110 nemá tolik fanoušků v mnoha různých aplikacích. V nejmenším prostoru jsme vyvinuli velmi tiché.

AD110-1.png
AERIAL-Ihr-Experte-fuer-effiziente-Wasse
AD 110

"Obraťte se na nás a my Vám poradíme jaké nejvhodnější zařízení splní Vaše nároky a očekávání. Zavolejte nám ještě dnes, nebo zašlete nezávaznou poptávku a my se ozveme hned jak to bude možné. Jsme profesionálové v oboru s více jak třinácti lety působení na trhu. Zařizujeme dodávku, instalaci a servis."

Beautiful Spa Pool
AERIAL-Ihr-Experte-fuer-effiziente-Wasse