Vyhledat

KLIMATIZACE TOSHIBA - Dlouhá životnost, energetická účinnost, spolehlivost, flexibilita a další.

Moderní klimatizační systémy kombinují v jednom zařízení řadu výhod: Jsou vhodné nejen k chlazení, ale také k ohřevu, horké vodě, odvlhčování a filtraci vzduchu. Kromě toho klimatizační systémy TOSHIBA výrazně zvyšují koncentraci vašich zaměstnanců. Věděli jste, že výkon výrazně klesá při pokojové teplotě nad 24 ° C? Při teplotě 33 ° C klesne dokonce pod 50%. Dokonce i příliš vysoká vlhkost ovlivňuje schopnost koncentrace.

Optimální prostředí výrazně zvyšuje pracovní výkon - a tím i váš ekonomický úspěch.

Dlouhověkost

TOSHIBA využívá vysoce sofistikované technologie, které se neustále vyvíjejí, aby ušetřily rozpočet a prodloužily životnost.


Flexibilita

Prostorově úsporné venkovní jednotky, velký výběr vnitřních jednotek a adaptabilní možnosti montáže zajišťují maximální flexibilitu systému.


Energetická účinnost

Všechny modely mají absolutní hodnoty maximální účinnosti. S VRF z. B. dosáhl hodnoty ESEER do 10,99.

24 hodin nepřetržitého provozu

Obchodní zařízení TOSHIBA jsou vhodná pro nepřetržité používání v místnostech s citlivou technologií a zajišťují konstantní pokojové teploty.

Spolehlivost

TOSHIBA představuje nejvyšší kvalitu a bezporuchový provoz. I při nepravděpodobném selhání kompresoru existuje možnost zálohování.

Široký provozní rozsah

Inovativní technologie umožňuje teplotní omezení mezi -25 a +46 ° C venkovní teploty. To umožňuje systému pokrýt celý požadavek na teplo.


Ať už plánujete novou budovu nebo přizpůsobujete stávající systémy - specialisté společnosti KLIMACOOL s.r.o., naleznou inteligentní řešení. S podporou moderního softwaru a dlouholetých zkušeností plánují holistické klimatizační systémy a efektivně přebírají instalaci a údržbu. Obraťte se na Klimacool a spoléhejte na dokonalé klima od specialisty.reklama


8 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše