top of page

Seznamte se s tepelným čerpadlem Daikin Altherma 3 H HT

V letošním roce jsme zahájili spolupráci s blogerkou Terezou Salte, která je autorkou lifestylového blogu TerezaInOslo. Tereza vystudovala politologii na Univerzitě Karlově a má i magisterské vzdělání z University of Oslo v oboru Sustainability, culture and environment. Od malička se věnovala gymnastice, zásluhou které se seznámila se svým současným manželem, norským trenérem a právníkem Johnem Erikem.Její blog TerezaInOslo vznikl poté, co se s Johnem odstěhovala do Norska. Se čtenáři na blogu sdílela především své radosti i strasti, které ji jako Češku v Norsku potkávaly. Tereza Salte je také autorkou knih Šlehačková oblaka (2017) a Karamelová džungle (2020), které se skládají z jejích deníkových zápisků. V roce 2018 pak začala nahrávat podcasty s názvem V oblacích. Najdete ji také na Instagramu. V roce 2015 se Tereza s manželem vrátili do Prahy, kde začali společně podnikat. Založili firmu Elite Bloggers, která slouží ke zprostředkovávání marketingové spolupráce mezi českými blogery a značkami.

Nedávno koupili Tereza s Johnem dům v Praze. Když zjistili, že jejich cena za energie (včetně vyhřívání vnitřního bazénu) vychází na 210 000 ročně, rozhodli se pro rekonstrukci a výměnu zdroje vytápění. Velice nás těší, že si jako zdroj vytápění vybrali naše tepelné čerpadlo, a to přímo naši vlajkovou loď Daikin Althermu 3 H HT. Toto tepelné čerpadlo vzduch-voda zajišťuje vytápění, chlazení i okamžitou dodávku teplé vody. Jeho připojení nevyžaduje změny stávajících rozvodů nebo radiátorů. Je šetrné k životnímu prostředí a sníží provozní náklady na energie. Navíc není potřeba ho schovávat – za svůj design získalo tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 H HT prestižní mezinárodní ocenění iF a Red Dot Design Award.


Spolupráci s Terezou Salte uvidíte v průběhu celého roku na jejím instagramovém účtu @terezainoslo. Postupně Vám představí, jak a podle čeho si tepelné čerpadlo vybrat, jak probíhala instalace čerpadla, i jaké budou výsledky a kolik s tepelným čerpadlem Daikin Alterma 3 H HT ušetří.

Comments


bottom of page