TEPELNÁ ČERPADLA

Tepelné čerpadlo v sobě spojuje celou řadu předností, díky nimž je vytápění cenově výhodné, pohodlné a ekologické. Tepelné čerpadlo vzduch-voda jsou zařízení, které odebírá teplo z venkovního vzduchu a pomocí výměníku toto teplo pak předává do systému vytápění vašeho domu. S tepelným čerpadlem se potom vzduch stává nevyčerpatelným zdrojem energie. Taková technologie představuje flexibilní a cenově efektivní alternativu elektrokotlů nebo kotlů na fosilní paliva, navíc s možností chlazení. Energetická účinnost z nich dělají ideální řešení pro snížení spotřeby energie a emisí C02.

Teplota venkovního vzduchu je zpravidla mnohem vyšší než teplota výparníku. Cirkulací venkovního vzduchu přes výparník je tak chladný výparník tímto vzduchem celoročně ohříván, tzn. čerpá teplo ze vzduchu, za které nemusíme platit. S pomocí inovativní technologie našeho invertoru s regulovatelným výkonem lze získat ze vzduchu až dvě třetiny potřebné tepelné energie.Jsme schopni dodat navíc tepelná čerpadla těchto výrobců:

TEPELNÁ ČERPADLA

Daikin Altherma

Daikin Altherma je komplexní systém pro vytápění a ohřev teplé vody, který nabízí rovněž možnost chlazení. Tento systém, který vychází z principu tepelného čerpadla, představuje flexibilní a cenově dostupnou alternativu k tradičním systémům vytápění. Díky špičkové energetické účinnosti je ...

Panasonic Aquarea

Maximální úspory, maximální účinnost, minimální emise CO2, minimum prostoru. Panasonic vyvinul nová tepelná čerpadla Aquarea bi-blok a monoblok pro domácnosti, které mají vysoké nároky na výkon. Ať už je jakékoliv počasí, Aquarea bude vždy funkční i při teplotě -20 °C! Nová Aquarea se snadno 

Toshiba Estia

Tepelné čerpadlo Toshiba ESTIA vzduch-voda přinaši do vašeho domu či bytu jedinečnou dokonalost a komfort. Je to nejen velmi úsporný zdroj vytápění s možností ohřevu teple vody, ale přinaši možnost provozu v režimu chlazeni proceloročni tepelnou pohodu.

kontaktujte nás

KLIMACOOL s. r. o.

Orlická 318

500 03 Hradec Králové

 

tel: +420 603 413 004 

tel: +420 491 110 248 

fax: +420 491 110 878

info@klimatizace.eu

© 2005 - 2020 by KLOMACOOL s.r.o. by Windsor & Brantford