Zvlhčovače a odvlhčovače

Zvlhčovače vzduchu se dále používají v galériích, archivech, laboratořích, grafických provozech, textilním průmyslu, při zpracování a skladování dřeva, ve sklenících, pekárnách, udírnách a dozrávárnách, parních saunách, chladících a skladovacích prostorách

Odvlhčovače - kondenzátor chladicího zařízení dohřeje studený a odvlhčený vzduch na teplotu nepatrně vyšší, než je v prostoruZařízení se umísťují přímo do místnosti, kde přirozené větrání otevřením okna nevyhovuje. Jejich provoz přináší velké úspory provozních nákladů. 

Zvlhčovače a odvlhčovače

Zvlhčovače

Zvlhčovací zařízení používáme v různorodých prostředích na dovlhčení vzduchu na požadovanou vlhkost. 

Svůj význam mají jak u centrálních klimatizačních a větracích zařízení, tak v domácnostech, kde se zejména v zimě bez vlhčení vzduchu neobejdeme.

 

Nevhodná relativní vlhkost může způsobit i zdravotní problémy. Použití kvalitního zvlhčovacího zařízení prospěje Vašemu zdraví, ale hlavně zdraví Vašich dětí, které jsou za potíže spojené s nedostatečnou vlhkostí mnohem náchylnější. 

Odvlhčovače

Zařízení byla vyvinuta pro odvlhčování vlhkých místností a bazénů. Pracují na principu chladicího zařízení, které vlhký a teplý vzduch z místnosti nebo bazénové haly na chladiči podchladí. Studený chladič se orosí vodou vysráženou ze vzduchu, která se odvede

Kondenzátor chladicího zařízení dohřeje studený a odvlhčený vzduch na teplotu nepatrně vyšší, než je v prostoru. 
Zařízení se umísťují přímo do místnosti, kde přirozené větrání otevřením okna nevyhovuje. Jejich provoz přináší velké úspory provozních nákladů. 

kontaktujte nás

KLIMACOOL s. r. o.

Orlická 318

500 03 Hradec Králové

 

tel: +420 603 413 004 

tel: +420 491 110 248 

fax: +420 491 110 878

info@klimatizace.eu

© 2005 - 2020 by KLOMACOOL s.r.o. by Windsor & Brantford