top of page

KLIMATIZACE

KLIMACOOL OD MALÝCH DOMŮ PO VELIKÉ KANCELÁŘE

Toužíte mít doma příjemné, komfortní klima, a nezatížit přitom rodinný rozpočet, navíc přitom být šetrný k životnímu prostředí? Dnes téměř všechny moderní klimatizační jednotky disponují skvělým výkonem při překvapivě nízké spotřebě energií.

 

Společnost Klimacool s.r.o., vždy měla ambice stát se lídrem v tomto oboru a díky svému poctivému přístupu ke všem jednotlivým procesům a úkonům vytvářející dokonalý a skvěle fungující celek, naprosto se ztotožňující s firemní filozofií jako je pracovitost, vzdělávání se v jednotlivých technických aspektech s důrazem na přesnost technologických postupů. Radost z práce a důslednost. Velké nároky klademe na poradenství, se stejným podílem důležitosti neb je základním pilířem projekční činnosti,  klimatizací, tepelných čerpadel, vzduchotechniky. Poskytujeme komplexní služby na té nejvyšší možné úrovni. Postaráme se o vás od projekce až po servis a to i pozáruční. V naší nabídce najdete velké množství klimatizací, jak pro obytné domy, komerční prostory nebo komplexní systémy pro ohřev a chlazení pomocí tepelného čerpadla. 

KLIMACOOL LOGO.png

Klimatizace, která mají v pracovních a obytných prostorách především zlepšit klima pro lidi se označují jako komfortní. Klimatizace se používají v místnostech, ve kterých se teplota může pohybovat od 18 °C do 32 °C. Tato zařízení se požadují například v obchodech, kde příjemné klima prodejních prostor zvyšuje obrat.

 

Nabízíme klimatizace od renomovaných světových výrobců. Díky přímé vazbě na jednotlivé distributory můžeme nabídnout pružnou reakci na Vaše požadavky a rychlou dodávku nabízených zařízení.

Funkce klimatizace

 

Klimatizace podle svého provedení a typu může v místnosti vykonávat tyto funkce:

  • větrání

  • chlazení

  • vytápění

  • zvlhčování vzduchu

  • odvlhčování vzduchu

  • filtraci (ionizaci) vzduchu

KLIMACOOL LOGO L1.png

Použití klimatizace

Použití klimatizace je typické pro následující prostory:

  • místnosti sloužící k pobytu nebo odpočinku osob: obytné místnosti, sály (koncertní, divadelní, jednací), hotelové pokoje a haly, restaurace, lůžková zařízení v nemocnicích...

  • pracovní místnosti: kanceláře, laboratoře, velíny, lékařské ordinace, operační sály, rozhlasová a televizní studia, soudní síně, prodejny, místnosti s výpočetní a reprodukční technikou

  • výrobní prostory: výrobní místnosti pro zpracování a skladování textilu, tabáku, kožešin, farmaceutik, barev a laků, potravin, květin

  • doprava: motorová vozidla, lodě, vlaky a letadla

Naše firma nabízí také pozáruční servis, který je zajištěn vyškolenými techniky naší společnosti.

KONTAKTUJTE

NÁS

JSME

PROFESIONÁLOVÉ

V OBORU

KLIMACOOL LOGO LONG.png
Ionisator_LI2.png

Co je třeba zvážit při výběru klimatizace?

Před výběrem klimatizace pro váš domov nebo kancelář prozkoumejte různá řešení. Mobilní jednotka nebo nástěnná? Jaké funkce by klimatizace měla mít?

...Klimatizační jednotky pro váš domov

VNITŘNÍ JEDNOTKY

Pro usnadnění výběru ideální vnitřní jednotky najdete níže na stránkách podrobné informace o konstrukci a funkcích jednotlivých jednotek. Tyto jednotky lze kombinovat prakticky jakýmkoli způsobem.

toshiba.jpg
toshiba venkovní jednotka.jpg

VENKOVNÍ JEDNOTKY

Pro správný výběr venkovní jednotky vám pomohou následující otázky:
Kolik vnitřních jednotek chcete připojit? Jaký výkon by měla mít venkovní jednotka? S hledáním správných odpovědí vám rádi pomůžeme.

TOSHIBA SMMSu – nová dimenze VRF systémů

V současné době se stává zcela samozřejmým standardem, že kancelářské nebo bytové prostory jsou vybavovány pro zvýšení komfortu klimatizačním zařízením. Pokud je potřeba vybavit klimatizací více místností nebo prostorů, jsou většinou používány systémy s venkovní centrální jednotkou a více vnitřními jednotkami, které bývají označovány zkratkou VRF, což znamená „Variabilní průtok chladiva“. Bez ohledu na to, jak velká je budova, systém dokonale reguluje průtok chladiva, takže každá vnitřní jednotka je neustále zásobována požadovaným množstvím chladiva.

Optimální správa chladiva prostřednictvím IFT. Mikroprocesor „Intelligent Flow Technology“ zpracovává informace ze všech senzorů systému, aby dosáhl optimálního rozdělení energie. Přebytky nebo nedostatky kapacity jsou kompenzovány bez ohledu na jejich umístění v budově.
Jednotka je neustále v režimu vytápění a na venkovní jednotce jsou snímače nepřetržitého ohřevu, které detekují i ​​nejmenší nahromadění ledu a okamžitě reagují. Zatímco režim topení musí být během procesu odmrazování na jiných jednotkách pozastaven, jednotky TOSHIBA používají inteligentní obtokový systém, aby pokračovaly v poskytování tepla.

toshiba air.jpg

Tichý a stabilní provoz

Srdcem dvouotáčkového kompresoru TOSHIBA, který byl vyvinut a vyroben v naší společnosti, jsou dva disky rotující v opačném směru. Výsledkem je maximální mechanická stabilita, plynulý synchronní provoz a tím i minimální vibrace. Stručně řečeno: jednotky TOSHIBA jsou tiché a trvanlivé.

toshiba.png

TOSHIBA Daiseikai 9

Daiseikai 9 kombinuje design s pohodlím a maximální efektivitou. Venkovní i vnitřní jednotka kombinují bezchybný provoz s nadčasovým designem a nejlepším systémem vzduchového filtru.

Úspory energie

Jednotka automaticky přepíná mezi režimem vysokého výkonu a úspory energie, takže aktuální spotřeba je minimální.

Vylepšená regulace teploty

Díky modulárnímu provozu jednotka dosáhne požadované teploty velmi rychle. Tím je zajištěna stabilní teplota.

Jedinečné úrovně pohodlí

Systém je extrémně tichý, takže si ho stěží všimnete ve dne nebo když spíte v noci.

Maximální účinnost

Jednotka je mimořádně efektivní, zejména v oblasti částečného zatížení. Protože všechny naše jednotky mají funkce chlazení a topení, budete mít po celý rok vše, co potřebujete. Obě funkce se mohou pochlubit minimální třídou energetické účinnosti A.

KLIMACOOL - ŘEŠENÍ

Ať jste majitel domu, obchodník nebo ředitel hotelu, naše řešení vytápění a chlazení splní vaše požadavky. Pokud chcete zahájit svůj projekt s naším řešením, jsme připraveni.

logatono.jpg

Inovace znamenají neustálé zlepšování

Jsme přesvědčeni, že vždy existuje prostor pro zlepšení. A toto přesvědčení stojí za vším, co my, ve společnosti Klimacool, děláme. Od malých vylepšení v procesu návrhů a zpracování projektu po zásadní změny v dodávkách technologií, které Vám nabídneme vždy, když jsme přesvědčeni, že Vaše požadavky řešení právě poskytují onen prostor pro zlepšení, jehož výsledkem bude vždy úspora energie, vaše úspora budoucích výdajů.

Koupi domu

REFERENCE

podívejte se s námi na realizaci některých našich projektů

KLIMACOOL LOGO.png

CERTIFIKÁTY

podívejte se s námi na získané certifikáty naší společnosti Klimacool

KLIMACOOL LOGO.png
bottom of page